Moc przygód w Grąbkowie.

• 2022-06-06 13:43:43

Dnia 16.05.2022 r. wszystkie grupy z Samorządowego Przedszkola w Gniewinie, udały się na wycieczkę do Tajnej Bazy Pirackiej w Grąbkowie. Dzieci korzystały z mnóstwa atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Moc przygód w Grąbkowie.

Wykonały specjalne misje i zostały członkami „Psiego Patrolu”, otrzymując tym samym specjalną legitymację oraz balonowego psiaka. Odwiedziły pracownię artystyczną i teatr piracki. Pokonały tor przeszkód Ranger Track oraz linowy tor przeszkód. Świetnie bawiły się na placu zabaw oraz korzystały z „dmuchańców”. Specjalnie dla nich przygotowany też był słodki poczęstunek. Tego dnia wróciły zmęczone, ale szczęśliwe.

Moc przygód w Grąbkowie. zdjecie 0 Moc przygód w Grąbkowie. zdjecie 1 Moc przygód w Grąbkowie. zdjecie 2 Moc przygód w Grąbkowie. zdjecie 3 Moc przygód w Grąbkowie. zdjecie 4 Moc przygód w Grąbkowie. zdjecie 5 Moc przygód w Grąbkowie. zdjecie 6 Moc przygód w Grąbkowie. zdjecie 7 Moc przygód w Grąbkowie. zdjecie 8 Moc przygód w Grąbkowie. zdjecie 9 Moc przygód w Grąbkowie. zdjecie 10 Moc przygód w Grąbkowie. zdjecie 11 Moc przygód w Grąbkowie. zdjecie 12